FAQ- Systemy rynnowe

Baza wiedzy o systemach rynnowych - FAQ

 

1. Jak zamontować rynnę dachową?

Zachęcamy zapoznać się z naszym artykułem, który odpowiada na powyższe pytanie. Kliknij tutaj i dowiedz się wszystkiego na temat montażu runny dachowej. 

2. Jakie są dostępne kolorystyki oraz rozmiary systemu rynnowego Bryza PVC?

Dostępnymi kolorystyka systemu rynnowego Bryza są kolory: brązowy, czarny, grafitowy, ceglasty, czerwony, zielony, miedziany, biały. 

 

Natomiast dostępnymi systemami Bryza są: 75 mm, 100 mm, 125 mm, 150 mm na rynny oraz elementy rynnowe. Systemy spustowe są o wymiarach: 63 mm, 90 mm, 110 mm. 

 

Przedstawiamy listę elementów systemów rynnowych wraz z dostępnymi kolorystyką do danego systemu, Warto podkreślić że nie wszystkie systemy mają pełny wachlarz kolorystyczny systemu rynnowego Bryza.

  

3. Instrukcja montażu systemu rynnowego Bryza PVC:  

 

 

4. Rynna metalowa czy plastikowa? Który system rynnowy jest lepszy? 

Stalowy system rynnowy jest bardzo dobrą opcją, jeżeli zależy nam na długiej żywotności systemu rynnowego. Stalowe systemy rynnowe posiadają ponad 20-letnią gwarancję, Materiał wykonania rynny oraz duża żywotność wpływa znacząco na cenę w porównaniu do plastikowego systemu rynnowego. System rynnowy plastikowy jest ekonomicznym rozwiązaniem, który jest najpowszechniejszy na rynku budowlanym. Większość producentów udziela 10-letniej gwarancji na żywotność plastikowego systemu rynnowego.

 

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Zamówienia telefoniczne:

Pokaż numer

Telefon: 500 706 180

Pokaż e-mail

Email: sklep@dekarzonline.pl

więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl