Chemia budowlana wykorzystywana w procesie budowy dachu – co warto wiedzieć?
Chemia budowlana wykorzystywana w procesie budowy dachu – co warto wiedzieć?

Budowa dachu to skomplikowany proces, który wymaga zastosowania zgodnie z ich przeznaczeniem odpowiednio dopasowanych materiałów i narzędzi oraz nowoczesnych technologii. Wśród kluczowych elementów wpływających na trwałość, funkcjonalność, wytrzymałość, odporność na działanie warunków atmosferycznych oraz niezawodność powstałej konstrukcji, wymienia się między innymi specjalistyczną chemię budowlaną, wykorzystywaną na różnych etapach prac. Już teraz sprawdź najważniejsze informacje na temat produktów niezbędnych zarówno w procesie tworzenia nowej konstrukcji dachowej, jak i renowacji tego elementu budynku!

czytaj całość »
Czym różni się okno połaciowe od wyłazu dachowego?
Czym różni się okno połaciowe od wyłazu dachowego?

Na pierwszy rzut oka może wydawać się, że okna połaciowe i wyłazy dachowe są tym samym elementem konstrukcyjnym – w końcu montuje się je w identycznym miejscu. Jednak pomimo podobieństwa (zwłaszcza pod kątem wizualnym), występują między nimi pewne różnice (dostrzegalne przede wszystkim w roli, jaką mają one do odegrania). Nie wiesz, które rozwiązanie zastosować przy budowie dachu na domu jednorodzinnym? Chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat? Sprawdź najważniejsze informacje!

czytaj całość »
Kominek wentylacyjny na dach – jaki wybrać?
Kominek wentylacyjny na dach – jaki wybrać?

Wśród akcesoriów dachowych wyróżnia się między innymi kominki wentylacyjne. Jaka jest ich rola? Za podstawową funkcję uznaje się zagwarantowanie prawidłowej, a więc niczym niezakłóconej cyrkulacji powietrza (zwłaszcza odprowadzenie na zewnątrz pary wodnej gromadzącej się w poszczególnych pomieszczeniach budynku). Jakie są opcje? W sprzedaży dostępne są kominki wentylacyjne 150 mm oraz takie o mniejszej średnicy przyłącza. Zatem w tym kontekście pojawia się ważne pytanie – jaki wariant wybrać? Liczy się pamiętanie o funkcjonalności tego elementu, a także uwzględnienie jego parametrów wizualnych. Sprawdź więcej informacji na ten temat i dokonaj wyboru, którego nie pożałujesz!

czytaj całość »
Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Zamówienia telefoniczne:

Pokaż numer

Telefon: 500 706 180

Pokaż e-mail

Email: sklep@dekarzonline.pl

więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl