Jak czyścić i konserwować rynny?

Orynnowanie, jeśli zostanie poprawnie zamontowane i będzie poddawane regularnym zabiegom konserwującym, może spełniać swoje podstawowe funkcje, a więc zbierać i odprowadzać wodę opadową. Jego sprawne działanie jest ważne również z punktu widzenia estetyki konkretnego budynku. Jak powinno wyglądać prawidłowe czyszczenie rynien? Kiedy warto przeprowadzać przegląd systemu rynnowego? Dlaczego te rutynowe kontrole mają aż tak duże znaczenie w praktyce? Podpowiadamy, jak dbać o ten element dachu, aby jego bezawaryjna eksploatacja mogła trwać przez długi czas!

czytaj całość »
Rolety na oknach dachowych – jakie korzyści płyną z ich posiadania?

Okna połaciowe mają to do siebie, że dość trudno zainstalować na nich firanki lub zasłony, które byłyby zarówno funkcjonalnym, jak i atrakcyjnym wizualnie dodatkiem. Co zatem zrobić, aby uchronić się przed światłem słonecznym, czy dobiegającym z zewnątrz hałasem, zapewnić sobie prywatność, ale i zadbać o estetykę obiektu mieszkalnego? Z pomocą przychodzą rolety do okien dachowych. Które osłony okienne warto kupić? Jakie czynniki sprawiają, że taka inwestycja zda egzamin w praktyce? Podpowiadamy!

czytaj całość »
Jak zabezpieczyć dach przed zimą?

Obfite opady śniegu lub marznącego deszczu, chłodny wiatr i utrzymujące się przez dłuższy czas temperatury spadające poniżej zera – zimowe warunki pogodowe są uciążliwe dla ludzi, ale mogą również negatywnie wpływać na materiały, z jakich wykonano poszczególne elementy naszego domu. Na niekorzystne oddziaływanie wymienionych wcześniej zjawisk atmosferycznych szczególnie narażony jest dach, stanowiący zwieńczenie każdego budynku mieszkalnego. Warto więc zadbać o to, aby zwłaszcza w trakcie charakteryzowanej pory roku nie doszło do uszkodzenia tej konstrukcji. Pojawia się zatem kluczowe pytanie – jak powinno wyglądać prawidłowe zabezpieczenie dachu przed zimą? Podpowiadamy!

czytaj całość »
Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Zamówienia telefoniczne:

Pokaż numer

Telefon: 500 706 180

Pokaż e-mail

Email: sklep@dekarzonline.pl

więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl