Producenci
Kategorie produktów
Podsufitka dachowa – na co zwrócić uwagę przy jej wyborze?
Podsufitka dachowa – na co zwrócić uwagę przy jej wyborze?

W większości przypadków zwieńczeniem realizacji dachu, stanowiącym jeden z ostatnich etapów prac budowlanych, jest montaż podsufitki. Takie zabezpieczenie konstrukcji dachu i osłonięcie krokwi nie jest obowiązkowe, tylko zależy od indywidualnych upodobań, jednak ze względu na liczne zalety można się z nim dość często spotkać. Wykończenie połaci dachowej od dołu pełni podwójną funkcję – chroni przed niekorzystnym oddziaływaniem czynników atmosferycznych oraz pozytywnie wpływa na koncepcję wizualną projektu. Zatem, jaką podbitkę wybrać? Podpowiadamy!

czytaj całość »
Jak często należy przeprowadzać konserwację dachu?
Jak często należy przeprowadzać konserwację dachu?

O pokrycie dachowe trzeba dbać nie tylko podczas montażu tego elementu budynku, ale również w późniejszym czasie, czyli na etapie eksploatacji. Oczywiście dobór wysokogatunkowych materiałów niezbędnych do jego wykonania, jak i zatroszczenie się o staranne przeprowadzenie wszelkich prac instalacyjnych uznaje się za priorytet, jednak liczy się także to, aby regularnie sprawdzać stan dachu. W końcu oddziałują na niego liczne niesprzyjające czynniki atmosferyczne, które mogą prowadzić do powstania mniejszych lub większych usterek, a to w wielu przypadkach wiąże się z koniecznością naprawy, a czasem nawet wymiany dachu.

czytaj całość »
Czy wiesz, jak dbać o blachodachówkę?
Czy wiesz, jak dbać o blachodachówkę?

Są różne rodzaje pokryć dachowych. Pośród wszystkich dostępnych opcji dość dużą popularnością cieszy się blachodachówka. Na jej korzyść przemawiają zalety, które ją charakteryzują – na przykład: lekkość, uniwersalność (możliwość dopasowania do różnych stylów architektonicznych i konstrukcji o skomplikowanych kształtach), przystępna cena, atrakcyjność wizualna, czy łatwość obróbki i montażu. Budując dom lub wymieniając stary dach na nowy, wybrałeś właśnie takie rozwiązanie? Już teraz sprawdź, jak dbać o blachodachówkę! Poniżej prezentujemy kilka przydatnych wskazówek, które warto zastosować w praktyce, aby przez długi czas utrzymać w dobrej kondycji pokrycie dachowe wykonane z tego materiału.

czytaj całość »
Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Zamówienia telefoniczne:

Pokaż numer

Telefon: 500 706 180

Pokaż e-mail

Email: sklep@dekarzonline.pl

więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl