Opcje przeglądania
Długość ławy kominiarskiej
Cena
  • od
    do
Producenci
Promocje
Kominek wentylacyjny 125 mm z odpływem kondensatu do blachodachówki i blach trapezowych E25 Wirplast EVO
Kominek wentylacyjny 125 mm z odpływem kondensatu do blachodachówki i blach trapezowych E25 Wirplast EVO

150,00 zł

Cena regularna: 230,00 zł

Najniższa cena: 230,00 zł
Kominek uniwersalny wentylacyjny 125 mm z odpływem kondensatu do blachodachówki i blach trapezowych E17 Wirplast EVO
Kominek uniwersalny wentylacyjny 125 mm z odpływem kondensatu do blachodachówki i blach trapezowych E17 Wirplast EVO

230,00 zł

Cena regularna: 350,00 zł

Najniższa cena: 350,00 zł
Kominek wentylacyjny 125 mm izolowany EVO do blachodachówki i blach trapezowych E26 Wirplast
Kominek wentylacyjny 125 mm izolowany EVO do blachodachówki i blach trapezowych E26 Wirplast

200,00 zł

Cena regularna: 316,00 zł

Najniższa cena: 316,00 zł
Kominek wentylacyjny 125 mm izolowany do blach płaskich i pokryć bitumicznych E10 Wirplast EVO
Kominek wentylacyjny 125 mm izolowany do blach płaskich i pokryć bitumicznych E10 Wirplast EVO

200,00 zł

Cena regularna: 312,00 zł

Najniższa cena: 312,00 zł

Akcesoria dachowe

Akcesoria dachowe

Akcesoria dachowe, czyli rozmaite produkty służące do prac dekarskich i ułatwiających wiele czynności. W zależności od naszych potrzeb szeroka oferta pozwala w szybki sposób zaleźć dopasowane akcesoria. Szeroki wybór oferuje zarówno podstawowe i najczęściej wykorzystywane produkty, jak i te, z których korzysta się rzadziej lub są potrzebne do bardziej skomplikowanych prac. Nasz sklep internetowy posiada wyłącznie akcesoria i produkty dekarskie wykonane w najwyższej jakości, które różnią się do siebie zastosowaniem, kolorem, kształtem, marką oraz ceną. Podział na tak wiele elementów pozwala znaleźć dopasowane akcesoria pod względem estetyki, funkcjonalności oraz możliwości finansowych. Na wytrzymałość montażu dachu, czy innych prac dekarskich wpływa jakość narzędzi oraz akcesoriów dachowych, dlatego tak ważny jest ich odpowiedni wybór.

Akcesoria dachowe – charakterystyka i oferta

Akcesoria w internetowym sklepie dekarskim dzielą się na najróżniejsze produkty. W naszym asortymencie wyróżniamy takie kategorie akcesoriów dachowych jak kominki wentylacyjne, wkręty, zabezpieczenia przeciwśniegowe, membrany dachowe, taśmy okienne i komunikacje dachowe. Każdy z produktów wykonany jest z najwyższą dbałością i precyzją, gdyż proponowane przez nas marki są największymi producentami w Polsce wytwarzającymi wytrzymałe i trwałe produkty dekarskie. Wszystkie akcesoria mają innowacyjne rozwiązania, które pomagają w łatwy sposób dokonać montażu i innych działań dekarskich. Akcesoria dachowe w naszym asortymencie np. kominki wentylacyjne, membrany są odporne na promieniowanie UV, wspomagają ciąg kominowy, wykonane są z solidnych materiałów, które gwarantują trwałość przez lata. Akcesoria cechują się również systemem antykondensacyjnym, wspomagają wentylację wiatru i wiele innych.

Akcesoria dachowe – sklep dekarski

W zależności od Twoich zapotrzebować oraz zastosowań, jakie chcesz, by posiadały wybrane przez Ciebie akcesoria, możesz znaleźć ich dokładny opis wraz z parametrami technicznymi na stronie internetowej naszego sklepu dekarskiego. Znajdziesz tam najważniejsze informacje, w których dowiesz się dokładnych wymiarów, materiałów, z jakiego wykonane są dane narzędzia oraz dodatkowych funkcji, które wspomogą łatwy i szybki montaż. Również podział na producentów, kategorię, kolor i wymiary poszukiwanych przez Ciebie akcesoriów znacznie powinien ułatwić Ci poruszanie się po internetowym sklepie. Korzystając z naszych usług, możesz być pewny dobrego wyboru wyselekcjonowanych narzędzi.

Akcesoria dachowe – podsumowanie

Podczas montażu dachu lub nakładaniu pokrywy dachowej najważniejszymi elementami, które wpłyną na wytrzymałość i gwarancję niezmiennego wyglądu przez lata, jest wykorzystanie solidnych i najwyższej jakości elementów służących do takiego montażu. Szeroki wybór rozmaitych produktów pozwala w jednym miejscu zakupić najpotrzebniejsze materia oraz narzędzia dekarskie. W naszym asortymencie znajdziesz zarówno podstawowe artykuły, jak i produkty służące do wykonywania bardziej skomplikowanych prac. 

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Zamówienia telefoniczne:

Pokaż numer

Telefon: 500 706 180

Pokaż e-mail

Email: sklep@dekarzonline.pl

więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl