Producenci

Komunikacja dachowa

Komunikacja dachowa, jak sama nazwa mówi, jest systemem, który ułatwia komunikację podczas konieczności wykonywania remontów lub podczas badań kominiarskich. Czy są jednak one niezbędne? Choć prawo nie podaje zbyt wielu informacji na ten temat, to warto wiedzieć, że montaż stopni dachowych dotyczy wszystkich, których danych charakteryzują się spadkiem 25% i większym lub są wykonane z nietrwałych, łamliwych materiałów. Jeśli więc kupiliśmy dom lub inny budynek, w którym komunikacja dachowa nie występuje, to nie mamy powodów do zmartwień. Stopnie dachowe do komina, choć nie są obowiązkowe, warto rozważyć ich zamontowanie, ponieważ ich użyteczność jest większa, niż mogłoby się wydawać. W sytuacji, w której dojdzie do awarii komina, na przykład poprzez zatkanie w sezonie grzewczym, prace wokół niego mogą być utrudnione, choćby ze względu na oblodzone lub mokre pokrycie dachowe, które będzie stwarzało niebezpieczeństwo dla osób serwisujących.

Stopnie dachowe do blachodachówki

Ława kominiarska zapewnia przede wszystkim bezpieczeństwo podczas poruszania się po dachu. Wykonywanie prac remontowych i naprawczych na tak dużej wysokości może być ryzykowne, kiedy warunki atmosferyczne nie sprzyjają temu zadaniu. Stopnie dachowe do blachodachówki montuje się w celu umożliwienia każdej osobie bezpiecznego wejścia na dach. Komunikacja dachowa o długościach od 40 do 150 cm najczęściej montowana jest przy samym kominie, a dłuższe ławy umieszcza się wzdłuż całego dachu. Stopnie dachowe natomiast, w odległościach od 30 do 50 cm od siebie, tak aby każda osoba bezpiecznie mogła z nich skorzystać. W naszym sklepie znajdziesz kompletne zestawy komunikacji dachowych, które gotowe są do montaży od razy. Wszystkie oferowane przez nad produkty są zgodne z normami budowlanymi i infrastruktury, dzięki czemu gwarantują bezpieczeństwo podczas użytkowania. Wykonane z najwyższej jakości materiałów, dostępne w wielu wzorach, kolorach, a także rozmiarach, dopasują się do Twoich indywidualnych oczekiwań. Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów i dowidzieć się, jakie ławy oraz schody kominiarskie wybrać, to skontaktuj się z nami, a my dobierzemy rozwiązanie dla Twojego dachu.

Producent elementów komunikacji dachowej

Oferujemy produkty takich marek, jak IVT czy Eurovent, które charakteryzują się dużą wytrzymałością oraz dokładnością wykonania. Odporne na warunki atmosferyczne, pokryte antykorozyjną warstwą, produkty te dopasowane są do potrzeb każdego z naszych klientów. Każdy producent elementów komunikacji dachowej tworzy pełne produkty, które są gotowe do montażu zaraz po rozpakowaniu. Nie trzeba do nich dokupować innych części ani martwić się o to, jak je zamontować. Montaż stopni dachowych odbywa się przy pomocy wkrętów, które trzymają całą instalację na dachu. Stopnie dachowe do dachówki są stworzone tak, aby były łatwe w instalacji i jeszcze łatwiejsze, a przede wszystkim bezpieczne w montażu. W każdej z aukcji z osobna znajdziesz informacje dotyczące konkretnego modelu, jego wymiarów, materiału oraz funkcji dodatkowych. Innowacyjne rozwiązania, które ułatwiają prace wokół domu, znajdziesz w naszym sklepie dekarskim. Nie czekaj, tylko sprawdź już dziś naszą ofertę i dowiedz się, jak wiele możemy Ci zaproponować.

Cena stopni dachowych

Bezpieczeństwo ponad wszystko, dlatego nie warto oszczędzać na rozwiązaniach, które będą nam pomocne w razie w awarii lub przebudowo systemu kominowego. Oferujemy najlepsze, konkurencyjne ceny, które zadowolą każdego naszego klienta. Cena stopni dachowych zaczyna się już od kilkudziesięciu złotych, dlatego każdy może dobrać rozwiązanie, które nie będzie pochłaniało dużych zasobów pieniężnych. Stopnie dachowe można zamontować już na etapie domu lub dobudować je w trakcie użytkowania. Pamiętajmy jednak o przepisach, które mówią, że dachy o nachyleniu 25% muszą mieć zawsze taki element zamontowany. Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się sam, że komunikacja dachowa to rozwiązania dla Ciebie, a montaż stopni dachowych nie będzie dla Ciebie wyzwaniem. Oferujemy również pojedyncze produkty, które możesz dokupić osobno, dzięki czemu skompletowanie własnego lub dokupienie części do już posiadanego nie będzie problemem

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Zamówienia telefoniczne:

Pokaż numer

Telefon: 500 706 180

Pokaż e-mail

Email: sklep@dekarzonline.pl

więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl